יוגה באזור פרדס חנה והסביבה

יש מקום אחד לתרגל יוגה בפרדס חנה "יוגה במרכז". מומלץ בחום כבר מעל 16 שנים שהוא קיים והוא אבן שואבת למתרגלים מזכרון יעקב ועד פרדס חנה והסביבה.

מוזמנים באהבה.

יוגה במרכז

www.yoga-bamerkaz.co.il

04-6380648

יוגה למבוגרים בריאות, הרפיה ומודעות

היוגה היא שיטה עתיקה המשלבת תרגול מאוזן של תנוחות גופניות, תרגילי נשימה, ריכוז והרפיה. התרגילים מחזקים ומגמישים את הגוף, משפרים את פעולת האיברים הפנימיים בגוף, ומפתחים מודעות לגוף ולעולם המחשבות והרגשות. היוגה תוביל את המתרגל לאיזון גופני ונפשי, לרגיעה ולשלווה.

גוף – נפש לילדים

בואו נקשיב לעולם הפנימי דרך תנועה, מגע, דמיון מודרך ויצירה

חוג הוליסטי חוויתי שיוביל את הילד לעולמו הפנימי. הילד יפתח קשב ומודעות לתחושות הגוף, לנשימה, לתנועה, למחשבות, לרגשות ולדמיון.

החוג משלב תכנים שונים מעולם התנועה, המגע, תהליכי דמיון והרפיה, הבעה בציור ומשחקים בזוגות. הילד יעבוד עם עצמו ועם אחרים, הילדים ילמדו לעשות עיסויים זה לזה, לתקשר ללא מילים, לנוע ביחד, לעזור ולשתף פעולה.

החוג יאפשר לילד להיות עם עצמו ועם האחר מתוך מקום של קשב, סבלנות והערכה.

יוגה לילדים

היוגה היא שיטת תרגול עתיקה המשפרת את בריאות הגוף והנפש. הילד יתרגל בחוג נשימה נכונה, תנוחות גופניות, תנועה והרפיה שיועברו באמצעות דימויים וסיפורים מעולם החי והצומח.

היוגה מחזקת את הקשר של הילד עם גופו ומשכללת את יכולתו הגופנית. התנוחות הדינמיות פורקות מתח וכעסים, הנשימה הנכונה וההרפיה משרות על הילד רגיעה ושלווה.

יוגה משפרת את היציבה והגמישות הגופנית של הילד, מחזקת את ביטחונו העצמי ומחברת אותו לעולמו הפנימי.

יוגה במרכז נמצא בגבעת עדה (מועצת בנימינה) ויש יוגה לכל הרמות והגילאים. במקום שיעורים מיוחדים של יוגה נשית

כתיבת תגובה